Kurumsal

               Şirketimiz, Ortakları 1986 'dan bugüne kadar bireysel olarak yaptıkları hafriyat ve nakliyat ağırlıklı inşaat işlerindeki tecrübelerini ve güçlerini birleştirerek Çelebi Hafriyatı kurmuşlardır.

               İnşaat sektörünün vazgeçilmezi olan alt yapı ve hafriyat işlerinde Türkiye'nin muhtelif yerlerinde önemli projelerin hayat a geçirilmesinde pay sahibi olan şirketimiz aldığı her işi tecrübeli personeli ve geniş makine parkuruyla büyük bir gayret ile kısa zamanda tamamlamıştır.

İşlerimizde gösterdiğimiz bu büyük başarı işveren firmaların büyük beğenisini kazanmış ve her zaman referansımız olmuştur.

           1986 yılından itibaren inşaat taahhüt işlerine giren firmamız, çeşitli bölgelerde kaliteli, yaşanabilir ve çevreye saygılı konutlar üretmeye başlamış, kısa sürede projelerini tamamlayarak beğeni kazanmıştır.


Misyonumuz

           "Kaliteli,yaşanılabilir çevreye saygılı projelerde yer almak" felsefesiyle yola çıkan Çelebi hafriyat amacına uygun olarak gerçekleştirdiği bütün projelerde kaliteli, modern, estetik yaşam alanları ile bulunduğu bölgeye değer katmak, müşterilerin beklentilerine uygun projeler üretmek ve koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet vermek, teknolojiyi yakından takip ederek makine parkurunu yenilemek ve projelerine entegre etmek, dünya standartlarında, güvenli yaşam alanları oluşturmak için çalışmaktadır.


Vizyonumuz

           Yarım asra yaklaşan geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek Türkiye'nin en çok tercih edilen hafriyat ve inşaat şirketleri arasında olmaktır.

Gebze kiralık kepçe hafriyat alımı