Şirketimiz, Ortakları 1986 'dan bugüne kadar bireysel olarak yaptıkları hafriyat ve nakliyat ağırlıklı inşaat işlerindeki tecrübelerini ve güçlerini birleştirerek Çelebi Hafriyatı kurmuşlardır.

İnşaat sektörünün vazgeçilmezi olan alt yapı ve hafriyat işlerinde Türkiye'nin muhtelif yerlerinde önemli projelerin hayata geçirilmesinde pay sahibi olan şirketimiz aldığı her işi tecrübeli personeli ve geniş makine parkuruyla büyük bir gayret ile kısa zamanda tamamlamıştır.
İşlerimizde gösterdiğimiz bu büyük başarı işveren firmaların büyük beğenisini kazanmış ve her zaman referansımız olmuştur.Firmamızın amacı alanında çağın teknolojisini yakalayıp iş verimini arttırıp, maliyetleri düşürüp müşterisine en ucuz ve kaliteli hizmeti sunmaktır.
1986 yılından itibaren inşaat taahhüt işlerine giren firmamız, çeşitli bölgelerde kaliteli, yaşanabilir ve çevreye saygılı konutlar üretmeye başlamış, kısa sürede projelerini tamamlayarak beğeni kazanmıştır.
Yarım asra yaklaşan geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek Türkiye'nin en çok tercih edilen hafriyat ve inşaat şirketleri arasındadır.
İnşaat yapılacak bölgeyi projenize uygun bir şekilde kazıyoruz.

Çelebi Hafriyat Kiralık Kepçe ve Kiralık Kato

30 yılı aşkın bir süredir Çelebi Hafriyat müşterilerimizin vizyonunu gerçekleştiren hafriyat hizmeti için Marmara bölgesi çapında en iyi itibarlardan birini kazanmıştır.

Çelebi Hafriyat Geniş makine parkurumuzda bulunan kaliteli yıkım makinalarını isteğiniz doğrultusunda sizlere kiralıyoruz.

İş makinası kiralama ihtiyacınızı karşılamak için araçlarımızı ve iş makinalarımızı hizmetinize sunuyoruz. Ekskavatör, forklift, loader, traktör, mini ekskavatör, kepçe, kamyon, traktör kiralama hizmetinden yararlanmak için bizi arayın.
Profesyonel ekibimizle güvenli bir şekilde hafriyatınızı alıyor, hurdalarınızı söküyoruz.

Çelebi Hafriyatın Profesyonel Hizmetlerimizden Hizmet Almak için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Çalışan Sayımız

+

Bitirdiğimiz Projeler

+

Taşıdığımız Hafriyat m3

İş Ortaklarımız

+