Projeleriniz için hemen iletişime geçmek ister misiniz ?

Hafriyat

Bina temel hafriyatı, bir binanın arsa alanının tahsis edilmesi, gerekli projelerin yaptırılması ve gerekli kazı ve inşaat izinlerinin alınmasından sonra, fiili inşaat işlerine başlamanın ilk basamağıdır. Bina temel hafriyat hizmetleri, temel kazı işlemlerini ve kazı sonucu çıkan malzemenin uygun hafriyat döküm alanlarına nakliyesini ve dökülmesini kapsar.

Fabrika Temel Kazıları

Temel kazısı yapımında zemin yüzeyi altında kalacak temel seviyesindeki fazla topragın kazılması, hafriyatı gerekir. Temelin oturacagı yerdeki zeminden çıkan toprak dışarı çıkarılır.Zemin yüzeyi altında kalacak yapı elamanlarını inşa edebilmek için temel kazısının derinliği ve genişliği, zemin ve temelin durumuna göre değişir. Firmamız Çelebi Hafriyat Fabrika Temel Kazılarında Deneyimli Kadrosu İle Arzu Ettiğiniz Hizmeti Vermektedir

Bina Temel Dolguları

Yasal yönetmeliklere göre bina için dolgu nasıl yapılmalıdır. Dolgu yapımı ciddi bir mühendislik bilgisi ve deneyimi gerektiren bir inşaat yapım işidir. İlgili fen kurallarına uygun yapılmadığı takdirde üzerindeki yükleri,hatta bir müddet sonra kendini bile taşıyamaz hale gelebilir. Dolgu yapılacak zeminde dolgu, doğru malzemelerle, doğru ekipmanlarla, doğru sıkıştırma teknikleri uygulanarak kademe kademe yapılmalıdır.

İş Makinası Kiralama

Müşteri tercihlerine ve ihtiyaçlarına karşılık verebilecek güçlü makine parkımız ve tecrübeli operatörlerimizle imalatlarınızın zamanında ve en uygun maliyetlerde tamamlanması için verilen gebze kiralık iş makinesi hizmetinden saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak farklı periyotlarda yararlanılabilmektedir.

Yüksek Bina Yıkımları

Bina yıkım işlemini gerçekleştirmeden önce gerekli tüm resmi makamlar ile yazışmalar yapılarak izinler alınmaktadır. Gerekli önlemlerin alınması için tüm imkanlar seferber edilmektedir. İşlevini yitiren binaların yıkılması bulunduğu alana ve binanın mimari özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Yanında olan binalara zarar vermemesi için binanın yıkılacağı alan koruma altına alınmaktadır.

Altyapı- Yol- Nakliye

Profesyonel bir şekilde yapılması gereken kazılar, hafriyat taşıması, gerektiği yerde yapıların yıkılması, hurdaların sökülmesi, asbest konusunda hassas davranılması ve neticede alt yapı çalışmalarının tamamlanması, firmamızın tecrübeli ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Dolgu Sıkıştırma ve Tesviye

Zemini üzerine yüksek binalar yapacak kadar elverişli hale getirmek, işletmelerin jeolojik güvenlik risklerini elemine etmek için dolgu sıkıştırma ve tesviye işleminden faydalanabilirsiniz. Profesyonel şekilde dolgu yaptırmak, hafriyat nakletmek, dolgu sıkıştırması işleminden yararlanmak ve tesviye işlemi ile düz zemine sahip olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kepçe Kiralama

Gebze Kiralık kepçe Gebze Kiralık jcb cisibi ekskavatör Gebze Kiralık kato