Gebze Kiralık Kepçe-JCB

Bu yazımızda kiralık iş makinaları sektöründe lider Çelebi Hafriyatın kiralık iş makinesi  sağlama hizmeti ile alakalı detaylı bilgiler vereceğiz. Bu yazımızda kiralık kepçe türleri, günlük ve aylık kepçe kiralama fiyatları ve kepçe kiralarken nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında genel bilgiler vereceğiz.

Kepçelerin bir diğer telaffuz şekli JCB’dir. Bunun Türkçe’deki karşılığı “cisibi”dir. Yani aslında kiralık JCB, kiralık kepçe olarak tabir edilen terimlerin hepsi aynı şeyi ifade etmektedir.

Türkiye’de en çok ihtiyaç duyulan ve en çok kiralanan iş makinalarından bir tanesi kepçedir. Kiralık kepçeler hafriyat, moloz gibi her türlü yükleme işlerinde kullanılmaktadır. Ancak JCB, yani kepçelerin tek kullanım amacı yükleme değildir. Aynı iş makinaları kırıcı, kazıyıcı ve forklift gibi indirme bindirme amaçlı olarak da kullanılabilmektedir. Yani bazı JCB türleri çok fonksiyonlu olabilirler. Bunlar beton ve asfalt gibi sert nesneleri kırmak, inşaat temeli kazmak ve çıkan toprağı yüklemek amacıyla kullanılabilirler.

Kiralık Kepçe Fiyatları

Kiralık kepçe fiyatları saatlik, günlük veya aylık olarak hesaplanmaktadır. Günlük ve aylık kiralanan kepçelerin saatlik ücreti bu sürelerden daha kısa süreler için kiralanan kepçelerin bir saatlik ücretinden daha düşük olmaktadır. Yani uzun süreli kiralamalarda saatlik ücret düşmektedir.

Çelebi Hafriyat olarak ister saatlik kepçe ihtiyacınız olsun, ister aylık olsun her türlü kepçe kiralama hizmetimiz vardır. Saatlik ve gündelik kiralık kepçe fiyatlarına kepçe operatörünün fiyatı da dahildir. Aylık kiralık kepçelerde isteseniz kendi operatörlerinizi çalıştırabilirsiniz